Нещодавно в стінах VcentriHUB був підписаний меморандум про співпрацю з нашими друзями Благодійний Фонд “Клуб Добродіїв”
22/12/2022
За час нашої спільної роботи було втілено багато корисних проєктів, задля розвитку та підтримки суспільства!Клуб Добродіїв - всеукраїнська благодійна організація, яка допомагає дітям з 2011 року. У мирний час основним фокусом діяльності фонду є освіта та програма наставництва.
Під час війни Клуб Добродіїв допомагає дітям за двома напрямами:
Термінова допомога родинам з дітьми, які знаходяться на межі виживання (продукти харчування, основні засоби гігієни для дітей, дитяче харчування). Тисячі запитів, які отримує фонд, з маленьких міст і сіл України, де немає волонтерських центрів, людям ніде отримати допомогу та влаштуватись на роботу. Фонд також не залишає без підтримки українців, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях.
Підтримка дитинства під час війни. Війна в Україні забрала у дітей багато того, що приносило їм щастя – дім, школу, ігри, гуртки, друзів і навіть родину. Щоб допомогти повернути радість дитинства, Клуб Добродіїв проводить безкоштовні творчі заняття для дітей та підлітків, арттерапію тощо.
Головними цінностями фонду є:
-Любов
-Відповідальність
-Проактивність
-Чесність
У наших #VcentrіHUB регулярно відбуваються заходи за підтримки наших партнерів і ми раді бути частиною такої великої, і доброї справи!
Не зупиняємось і вже плануємо нові проєкти!







Важливі новини29/09/2025Грантрайтинг для ветеранських організацій: дводенний курс у Vcentri HUB: Оболонь26/09/2025Vcentri HUB: Дніпровський оновив дитячу кімнату: нові іграшки від міжнародних благодійників вже заполонили полиці19/09/2025Vcentri HUB: від ідеї до реалізації!16/09/2025Україна — медіасерце World Cleanup Day 2025!16/09/2025Спільне бачення майбутнього: розробка стратегії мережі Vcentri HUB на 2026–2030 роки11/09/2025Vcentri HUB — Pet-Friendly 09/09/2025Новий формат на нашому YouTube-каналі!08/09/2025Київ у нових історіях та маршрутах08/09/2025Києве, ти неймовірний!

